Komis sprzętu gastronomicznego w Opolu

Komis używanego sprzętu gastronomicznego jest usługą opcjonalną przy wymianie bądź zakupie wyposażenia obiektów gastronomicznego. Pozwala na odzyskanie środków finansowych ze sprzętu, który jest zbędny oraz zakup w atrakcyjnej cenie zweryfikowanego urządzenia. Nasza firma zajmuje się m.in.:

  • sprzedażą komisową sprzętu gastronomicznego z instalacją, uruchomieniem oraz gwarancją rozruchową, 
  • wyceną urządzeń, 
  • wykonaniem profesjonalnego przeglądu stanu maszyny, 
  • ofertą komisową prezentowaną na stałej ekspozycji, 
  • komisową sprzedażą internetową azgastro.pl. 

Zamknąłeś prowadzoną dotychczas restaurację lub wymieniłeś dawny sprzęt na nowy i zastanawiasz się, co z nim zrobić? Może dopiero rozpoczynasz kulinarną przygodę i szukasz dobrych jakościowo gastronomicznych urządzeń dostępnych w atrakcyjnych cenach? W takich sytuacjach zachęcamy do kontaktu z naszą firmą i skorzystania z usług komisu. Jesteśmy przekonani, że znajdziesz sprzęt, który spełni Twoje oczekiwania, a co najważniejsze, pozwoli na stworzenie profesjonalnej kuchni.

Używane maszyny gastronomiczne

Zakup niedrogiego, używanego sprzętu gastronomicznego w dobrym stanie to doskonałe rozwiązanie dla początkujących restauratorów. Klienci w naszej ofercie mogą znaleźć takie urządzenia jak: ekspresy do kawy, piece gazowe, kuchnie elektryczne, naleśnikarki, płyty grillowe, szafy chłodnicze, krajalnice i wiele innych. Zakupy w komisie gastronomicznym to prawdziwe okazje do nabycia sprzętu od ręki. Jeśli szukasz oszczędności i sprawdzonych urządzeń, nasz komis będzie idealnym rozwiązaniem. Koniecznie sprawdź aktualną ofertę.
 

Komis z używanymi urządzeniami gastronomicznymi

Zapraszamy do naszego komisu z używanymi urządzeniami gastronomicznymi, w którym zajmujemy się sprzedażą nie tylko maszyn gastronomicznych, ale i niezbędnych dodatków, które znajdą zastosowanie w restauracjach, barach, kawiarniach, cukierniach i małych punktach gastronomicznych. To doskonałe rozwiązanie dla inwestorów, którzy dysponują w danej chwili mniejszym budżetem, ale zależy im na wyposażeniu lokalu w sprawny i bezpieczny sprzęt. W naszym komisie znaleźć można szeroki asortyment urządzeń. Klienci mogą na nas liczyć także w przypadku awarii. Prowadzimy serwis urządzeń kuchennych. W sytuacji, w której Państwa sprzęt nie działa prawidłowo, zachęcamy do kontaktu z nami. Gwarantujemy fachową i szybką pomoc.

Komis sprzętu gastronomicznego